By   9 lipca 2017

Informujemy Państwa, iż w naszym szerokim portfolio szkoleń dla rynku firm określanych jako SME, fundacji nie działających dla zysku i administracji samorządowej od tego miesiąca udostępniliśmy grę integracyjną: Wieloosobowe bicie rekordu w nietypowym wariancie zabawy w paintball-wzajemna eliminacja (Roboczy tytuł zabawy jest na razie roboczy – ale oddaje charakter tego modułu.)
Ninieszą symulację realizujemy na warsztatach handlowych, z analizy ryzyka biznesowego i na wyjazdach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia coachingowe. Pierwotne jej użytkowanie to Kursy w Akademii Coacha.

KATEGORIA SYMULACJI:
Zakres tematyczny gry: kompetencje miękkie
Miejsce pochodzenia symulacji: Włochy
Czas trwania: od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: minimalnie 5, do 19.
Wyposażenie do gry: gogle narciarskie – sztuk dziewięć, przecinak do cegieł – sztuk pięć, wizytowniki- sztuk osiem, trochę brzoskwini, paczka kobaltowych zakreslaczy, szatkownica do owoców

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
SAFEXPERT s. c. Artur Klimecki, Wojciech Klimecki, Firma QUADOS Małgorzata Sobańska , STOLPOL – Lange i Wspólnicy Spółka Jawna, Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „DREWPLAST” Michał Koczorowski, Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o.o., Stolarstwo Meblowe Piotr Kowalski, Fenetra spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Gmina Kostrzyn, Gmina Wolsztyn, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Powiat Rawicki, Międzyuczelniany Instytut Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki, Akademie Sztuk Pięknych w Warszawie, Krakowie, UMK Toruń, Fundacja Centrum Promocji Kobiet , Fundacja Przyjaciół Dzieci „Ariadna”, Parafia Rzymsko-Katolicka bł. Władysława z Gielniowa, Poradnia Profilaktyki Społecznej „Maraton”, Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej „Ślad” – Teatr Academia, Stowarzyszenie Pomocy i Wsparcia „Lepszy Świat, Lepszy Los”, Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski św. Michała, „Towarzystwo Zwalczania , Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego – Koło Nr 55 przy Akademii Obrony Narodowej
Symulacja była też rozgrywana na studiach doktoranckich „Psychologia”

DODATKOWA WIEDZA:
Szkoleniowcom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne polecamy wymienione tutaj pozycje literaturowe:

 • Nowa umowa kapitałowa. Ewolucja czy rewolucja-Jolanta Zombirt
 • Ekonomia Wolnego Rynku. Tom 1-Murray Rothbard
 • Dotyk Midasa-Donald J. Trump, Robert T. Kiyosaki
 • Cofnięcie czasu -Henry Hazlitt
 • 100 praw sukcesu w biznesie-Brian Tracy
 • Proces reengineering. Optymalizacja procesów zorientowanych na klienta-Roland Muller, Peter Rupper
 • Zostań swoją szefową, czyli jak stworzyć i prowadzić własną firmę-Anna Konarzewska-Żuczek

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Szczytno, pensjonat U Marii, ulica Duracza 55
  Cena treningu: 2700 PLN brutto. Dajemy prawo uiszczenia ceny ratalnie – sześć miesięcznych wpłat.
  W cenie spotkania zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Pieczony schab ze szparagami i grejpfrutem. Zupa: Żur staropolski z jajkiem i białą kiełbasą, podawany w chlebie. Drugie danie: Pstrąg z cytryna i koperkiem podany z peree z soczewicy i brokułami. Deser: Naleśniki z gałką lodów w sosie karmelowym. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.