By   17 marca 2017

Informujemy naszych Klientów, iż w naszym katalogu symulacji dla branży MŚP, organizacji niezarobkowych i jednostek samorządowych od zeszłego kwartału przedstawiamy grę biznesową: Komiczne zawody w autorskim wariancie zabawy w Krótkofalarstwo (Wstępna nazwa symulacji jest do korekty – niemniej wyraża istotę tej sesji.)
Oferowaną grę polecamy na treningach z podejmowania decyzji, z radzenia sobie ze stresem i na szkoleniach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia z rozwoju osobistego. Główne jej przeznaczenie to Szkolenia Handlowe.

SPECYFIKCACJA GRY:
Tematyka gry: umiejętności interpersonalne
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Nowa Zelandia
Czas prowadzenia kompletnego modułu: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: co najmniej 6, nie więcej niż 20.
Niezbędny sprzęt: kajak – sztuk sześć, drabina przystawna – sztuk sześć, sznurek- sztuk trzy, trochę śmietanki, paczka słomkowych mazaków, wieszak na ręcznik papierowy

REFERENCJE
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Małgorzata Kozłowska, DSL s.c. Katarzyna i Tomasz Szymkowiak, Stacje Paliw „Jespol” Henryk Jessa, Przedsiebiorstwo Ulic i Mostów Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Budowlane „AMBIT” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, „Kolita” R.Kopycki, J.Lis, D.Taciak Spółka Jawna , Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „Kaja”, OFFICE SYSTEM sp. z o.o., Gmina Powidz, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. J.A. Komeńskiego w Lesznie , Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych filia Klub „Perełka”, Forum Mediacji i Mediatorów , Katolicka Fundacja Pomocy Osobom Uzależnionym i Dzieciom „Karan”, Parafia pw. Matki Boskiej Zwycięskiej, Stowarzyszenie „Sto Dwadzieścia Osiem”, Stowarzyszenie Karate Shidokan i WSDP , Stowarzyszenie Przyjaciół „SOS”, Stowarzyszenie Studentów „Campus”, Towarzystwo Inicjatyw Gospodarczych i Edukacyjnych, Zespół Regionalny Koalicji Na Rzecz Zdrowia Psychicznego
Symulacja była też realizowana na studiach doktoranckich „Realizacja obrazu filmowego, fotografia”

BIBLIOTECZKA:
Wykładowcom zainteresowanym tym narzędziem proponujemy wymienione tutaj pozycje książkowe:

 • Książe-Niccolo Machiavelli
 • Kto zabrał mój ser?- Johnson Spencer
 • Czas na atak-Kim Kiyosaki
 • Uniwersalne zasady spekulacji-Brent Penfold
 • Procesowe Zarządzanie Organizacją-Piotr Grajewski
 • Liderzy innowacyjności-Jean Philippe Deschamps
 • Zarządzanie ryzykiem. Ujęcie interdyscyplinarne-Tadeusz Teofil Kaczmarek

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Bielice, hotel Dwór Ostoya, ulica Puławska 18
  Opłata za jedną osobę: 1500 PLN brutto. Proponujemy prawo wniesienia opłaty ratalnie – osiem rat.
  W cenie kursu znajduje się obiad. Przystawka: Wędzony filet z łososia z sosem miodowo musztardowym. Zupa: bulion z żółtkiem. Drugie danie: Stek z polędwicy grillowany podawany z sosem lub masłem czosnkowym, kolorowym bukietem sałat, rzodkiewką i serem feta w duecie pieczonych ziemniaków (sos do wyboru: borowikowy lub z kolorowego pieprzu). Deser: nugat lodowy wg starej receptury. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .