By   9 września 2017

Informujemy naszych Klientów, że w proponowanej przez nas ofercie gier dla branży małych firm rodzinnych, fundacji NGO i sektora publicznego od ostatniego kwartału udostępniliśmy grę szkoleniową: Ekstremalne rozgrywki w nietypowym wariancie gry w Tangramy (Roboczy tytuł zabawy jest do poprawki – niemniej oddaje sens tej sesji.)
Proponowaną grę przeprowadzamy na treningach z rozwoju menedżerskiego, z komunikacji międzykulturowej i na wyjazdach team building. Gra nadaje się też na szkolenia coachingowe. Główne jej zastosowanie to Kursy Trenerskie.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach symulacji: rozwój osobisty
Kraj pochodzenia licencji: Norwegia
Czas realizacji ćwiczenia bez analiz i dyskusji: godzina
Liczba uczestników: nie mniej niż 8, nie więcej niż 18.
Lista potrzebnego sprzętu: gruszka bokserska – sztuk trzy, poziomica – sztuk dwie, pojemnik na karteczki metalowy- sztuk trzy, trochę rabarbaru, paczka herbacianych zakreslaczy, lokówka

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Adam Piosik, „RADIX” S. C. EWA I KRZYSZTOF WYREMBELSCY, TERRAVITA Spółka z o.o., WUPRINŻ S.A., Krzysztof Górecki Cukiernia „U Kowolki”, USŁUGI SPRZĘTOWE Samól Jolanta, Zakład Poligraficzny Jean Marc , Gmina Buk, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie, Ars Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością NZOZ Ars Medica, Województwo Wielkopolskie, Park Kulturowy Fortyfikacji Miejskich„Twierdza Gdańsk”, Fundacja „Shalom”, Fundacja Rozwoju Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego „Panda”, Polskie Towarzystwo Etnologii Miasta, PTTK Oddział Mazowsze, Stowarzyszenie Krajowe Wobec Bezrobocia , Stowarzyszenie Nauczycieli Przedsiębiorczości i Edukacji Ekonomicznej, „Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół , Towarzystwo Miłośników Historii, ZHR Okręg Mazowiecki
Gra była także realizowana na studiach podyplomowych „Opieka zdrowotna”

LITERATURA:
Osobom kupującym licencję proponujemy opisane poniżej tytuły:

 • Zarządzanie wartością klienta. Pomiar i strategie-Tymoteusz Doligalski,Barbara Dobiegała-Korona
 • Kapitał-Karol Marks
 • Zwykłe akcje, niezwykłe zyski oraz inne dzieła-Philip A. Fisher
 • Czasem wygrywasz a czasem… się uczysz-John C. Maxwell
 • Scenariusze w antycypowaniu i kształtowaniu przyszłości-Anna Kononiuk, Joanicjusz Nazarko
 • O krok dalej. Jak motywować pracowników-Chris Brady, David Macleod
 • Zwycięskie opowieści-Peter Guber

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Termin: do ustalenia
  Miejsce: Medyka, zamek Muflon, ulica Noakowskiego 44
  Opłata za udział: 3200 zł brutto. Proponujemy prawo płatności ratalnie – pięć rat.
  W cenie warsztatu znajduje się menu lunch. Przystawka: Tradycyjne włoskie pieczywo z oliwą i czosnkiem, z soczystymi pomidorami i bazylią.. Zupa: Stroganoff drobiowy z grzybami i papryką podany z pieczywem własnego wypieku. Drugie danie: Roladki drobiowe z serem feta, szpinakiem i suszonym pomidorem,kluski śląskie, ziemniaki z koperkiem, bukiet sezonowych surówek. Deser: Sernik po wiedeńsku. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.