By   24 maja 2017

Informujemy Państwa, że w naszym katalogu gier dla rynku małych firm rodzinnych, stowarzyszen nie działających dla zysku i sektora publicznego od tego miesiąca udostępniliśmy symulację biznesową: Absurdalne bicie rekordu w autorskim wariancie zabawy w unihokej (Roboczy tytuł gry jest do zmiany – jednak odzwierciedla sens tej sesji.)
Tą grę organizujey na programach z mentoringu, z asertywności i na szkoleniach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Statystycznie najpowszechniejsze jej przeznaczenie to Warsztaty Z Przywództwa.

SPECYFIKCACJA GRY:
Merytoryka symulacji: zachowania prospołeczne
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Luksemburg
Czas trwania całej sesji: pół dnia
Liczba uczestników: minimum 6, maksymalnie 16.
Lista potrzebnego sprzętu: linka do stelaża i aluminiowy stelaż – sztuk sześć, pojemnik – sztuk dziewięć, dziurkacze- sztuk trzy, trochę słonych paluszków, paczka srebrnych mazaków, blender

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Plus MPM s.c., MEADA Sp. z o.o., „Usługi Ciesielskie” Wojciech Zagórski, Klinika Zdrowia i Urody Art-Medica Spółka cywilna Edyta Oszkinis, Renata Plesińska, Teresa Malinowska, Powozy Konne Henryk Glinkowski Spółka Jawna, MS Maciej Szperliński, Powiat Jarociński, Jarocińskie Linie Autobusowe Sp. z o.o., Powiat Leszczyński, Szpital Powiatowy we Wrześni Sp. z o.o., Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku/ Baltic Sea Cultural Center in Gdańsk, Fundacja im. 120 – lecia Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, Fundacja Wspierania Poszukiwań Twórczych „Faktoria Artystyczna”, Parafia Rzymsko- Katolicka pw. św. Szczepana, Stowarzyszenie „Serduszko dla Dzieci”, Stowarzyszenie Dzieci Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych i Losowych , Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 195 w Warszawie, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Głęboko Upośledzonych „Maja”, Towarzystwo Inicjatyw Gospodarczych i Edukacyjnych, ZHR Obwód Praga Płd
Symulacja była również realizowana na studiach podyplomowych „Technologia produkcji, w tym CAD, CAM, CAE”

LITERATURA:
Wykładowcom planującym prowadzenie tego ćwiczenia proponujemy książki:

 • Świat do przeróbki. Spekulanci, bankruci, giganci i ich rywale-Witold M. Orłowski
 • Giełda Podstawy inwestowania-Adam Zaremba
 • Jak wygrać każde negocjacje-Robert Mayer
 • Efektywne zarządzanie projektami-Robert K. Wysocki
 • Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu-Napoleon Hill, Clement Stone
 • Kto zabiera twoje pieniądze-Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter
 • Zaplanuj swój sukces! Biznesplan na start-Anna Szajkowska

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Zabierzów, ośrodek Mikorzyn, ulica Zabłudowska 15
  Koszt gry: 1100 PLN +23% VAT. Proponujemy opcję wniesienia opłaty w ratach – sześć rat.
  W cenie szkolenia znajduje się catering. Przystawka: Tradycyjna włoska sałata z sera mozzarella i dojrzałych pomidorów. Zupa: Żurek przygotowany na maślance, podany z puree ziemniaczanym. Drugie danie: Wachlarz grillowanych mięs z sosami w asyście sałatki wiosennej z sosem winegret i ziemniaczków. Deser: Naleśniki z gałką lodów w sosie karmelowym. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.